SC/APC Simplex optik tolali orqaga qaytish

Qisqa Tasvir:

● Past qo'shish yo'qolishi, Yuqori qaytish yo'qolishi

● Foydalanuvchi uchun qulay, ixcham o'lcham

● PVX yoki LSZH ko'ylagi

● Kompyuter/UPC/APC jilosi

● Yaxshi almashinuv va takroriylik

● Telcordia GR-326-CORE spetsifikatsiyasiga rioya qiling

● 100% funktsional sinovdan o'tgan, ishlash va yaxlitlikni kafolatlaydi

● Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM va Gigabit Ethernet bilan mos keladi

● G657.A1 , G657.A2 tolasi tanlanishi mumkin.0,9 mm yoki 2,0 mm


Mahsulot detali

Mahsulot teglari

Xususiyatlari

Fiber Optik Loop orqa modullari, shuningdek, optik halqa orqa adapterlari deb ham ataladi.

Optik tolali halqaning orqa qismlari optik tolali signal uchun qaytarish patch mediasini ta'minlash uchun mo'ljallangan.

Odatda u optik tolali sinov ilovalari yoki tarmoqni tiklash uchun ishlatiladi.

Sinov ilovalari uchun muammoni tashxislash uchun orqaga qaytish signali ishlatiladi.

Tarmoq uskunasiga bir vaqtning o'zida aylanish testini yuborish muammoni izolyatsiya qilish usuli hisoblanadi.

Yamoq shnurlariga o'xshab, optik tolali halqa orqalari har xil ko'ylagi turlari va kabel diametrlari bilan bo'lishi mumkin va ular turli tugatish va uzunliklarga ega bo'lishi mumkin.

Optik tolali halqa orqalari ixcham dizaynga ega va ular tezkor Ethernet, tolali kanal, ATM va Gigabit Ethernet bilan mos keladi.

Shuningdek, biz maxsus yig'ilishlarni taklif qilamizoptik tolali halqa orqalari.keng tarqalgan optik tolali halqa orqa turlari quyidagilardir: SC tolali optik halqa orqalari, FC tolali optik halqa orqalari, LC tolali optik halqa orqalari, MT-RJ optik tolali halqa orqalari.

Optik tolali halqa orqagaST, SC, FC, LC, MU, MTRJ va boshqalar kabi turli konnektorli kabellar

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Ilovalar

Uskunalarni o'zaro bog'lash

Tarmoq uchun orqaga qaytish

Komponentlarni sinovdan o'tkazish

Parametrlar

Yagona rejim

Ko'p rejimli

OM3 10G

Ulagich turi

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Kabel turi

Simpleks kabel

Ko'ylagi rangi   

Sariq

OR/GY/PP/BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Qo'shishni yo'qotish

≤0,1dB

≤0,2dB

≤0,2dB

Yo'qotishlarni qaytarish

≥50dB (UPC)

/

/

Almashtirish qobiliyati

≤0,2dB

≤0,2dB

≤0,2dB

Takroriylik (500 ta juftlik)

≤0,1dB

≤0,1dB

≤0,1dB

Mustahkamlik chegarasi

≥5 kg

Ishlash harorati

-20~+70ºC

Saqlash harorati

-40~+70ºC


  • Oldingi:
  • Keyingisi:

  • Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring

    Mahsulot toifalari