FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch shnuri

Qisqa Tasvir:

Yaxshi mexanik va ekologik xususiyatlar;

Olovga chidamli xususiyatlar tegishli standartlar talablariga javob beradi;

Ko'ylagi mexanik xususiyatlari tegishli standartlar talablariga javob beradi;

Yumshoq, moslashuvchan, suv blokirovkasi, ultrabinafsha nurlanishiga chidamli, yotqizish va ulash oson va katta hajmli ma'lumotlarni uzatish;

Bozor va mijozlarning turli talablarini qondirish.


Mahsulot detali

Mahsulot teglari

Optik kabel yig'ish, PDLC/DLC, GYFJH, 2B.3.SM 2Core.Ochiq havoda

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Spetsifikatsiya

1. GYFJH kabeli
1.1 Tarkibi:

1.GYFJH Cable

1.2 Ilova
Asosan simsiz tayanch stantsiya gorizontal va vertikal kabellarda qo'llaniladi

1.3 Xususiyatlari
Yaxshi mexanik va ekologik xususiyatlar;
Olovga chidamli xususiyatlar tegishli standartlar talablariga javob beradi;
Ko'ylagi mexanik xususiyatlari tegishli standartlar talablariga javob beradi;
Yumshoq, moslashuvchan, suv blokirovkasi, ultrabinafsha nurlanishiga chidamli, yotqizish va ulash oson va katta hajmli ma'lumotlarni uzatish;
Bozor va mijozlarning turli talablariga javob bering.

1.4 Kabel parametrlari

Elyaflar soni Kabel o'lchami
mm
Kabelning og'irligi
kg/km
Kuchlanish
N
Ezmoq
N/100 mm
Min.Burilish radiusi
mm
Harorat diapazoni
 
Uzoq muddat Qisqa muddat Uzoq muddat Qisqa muddat Dinamik Statik
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20D 10D -30-+70
Eslatma: 1. Jadvaldagi faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan barcha qiymatlar ogohlantirilmasdan o'zgartirilishi mumkin;
2. Kabelning o'lchami va og'irligi 2,0 tashqi diametrli simpleks kabeliga bo'ysunadi;
3. D - dumaloq kabelning tashqi diametri;

2. Bitta rejimli tola

1.Tight-buffered Cable Specification

Element Birlik Spetsifikatsiya
Zaiflash dB/km 1310nm≤0,4
1550nm≤0,3
Dispersiya Ps/nm.km 1285~1330nm≤3,5
1550nm≤18,0
Nol dispersiya to'lqin uzunligi Nm 1300~1324
Nolinchi dispersiyali qiyaligi Ps/nm.km ≤0,095
Elyafni kesish to'lqin uzunligi Nm ≤1260
Rejim maydoni diametri Um 9,2±0,5
Maydon konsentrikligi rejimi Um <=0,8
Qoplama diametri um 125±1,0
Qoplamaning aylana bo'lmasligi % ≤1,0
Qoplama/qoplama konsentrikligi xatosi Um ≤12,5
Qoplama diametri um 245±10
egilish, qaramlikdan kelib chiqqan zaiflashuv 1550nm, 1 burilish, 32 mm diametrli 100 rum, 60 mm diametrli ≤0,5 db
Tasdiqlash testi kpsi ≥100

3. Ulagichning spetsifikatsiyasi

BUYUM PARAMETER
Ulagich turi PDLC-LC/UPC
Qo'shishni yo'qotish <=0,3 db
Yo'qotishlarni qaytarish >=50db
IP darajasi IP67
Operatsion to'lqin uzunligi 1310nm, 1550nm
Sinov to'lqin uzunligi 1310nm, 1550nm
Takroriylik <=0,1
O'zaro almashinish qobiliyati <=0,2 dB
Chidamlilik <=0,2 dB
Elyaf uzunligi 1m, 2m….. istalgan uzunlik ixtiyoriy.
Uzunlik va bardoshlik 10 sm
Ishlash harorati -40C ~ +85C
Saqlash harorati -40C ~ +85C

4. Mahsulotlarning tasvirlari

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Malumot chizmalar

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Oldingi:
  • Keyingisi:

  • Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring