Optik tolali ulagich

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Yagona rejimli optik tolali kabel tez tez ulagich adapteri Drop kabelni o'rnatish loyihasi uchun

    Ilova:

    1. FTTH loyihasidan foydalanish mumkin
    2. O'rnatish mumkin bo'lgan maydon
    3. Tez, oson, aniq
    4. Samarali xarajat
    5. Portativ
    6. O'rnatish 2 daqiqadan kam
    7. Ishonchli va yuqori optik ishlash
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex optik tolali orqaga qaytish

    ● Past qo'shish yo'qolishi, Yuqori qaytish yo'qolishi

    ● Foydalanuvchi uchun qulay, ixcham o'lcham

    ● PVX yoki LSZH ko'ylagi

    ● Kompyuter/UPC/APC jilosi

    ● Yaxshi almashinuv va takroriylik

    ● Telcordia GR-326-CORE spetsifikatsiyasiga rioya qiling

    ● 100% funktsional sinovdan o'tgan, ishlash va yaxlitlikni kafolatlaydi

    ● Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM va Gigabit Ethernet bilan mos keladi

    ● G657.A1 , G657.A2 tolasi tanlanishi mumkin.0,9 mm yoki 2,0 mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC optik tezkor ulagichi

    Tez ulagich (shuningdek, "No-Polish Connector", "Pre-polish Connector" yoki " Fast Connector" deb nomlanadi) oson o'rnatiladigan qurilma.Hech qanday vosita yoki jig talab qilinmaydi.250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Yassi kabel uchun universaldir.

    Mexanik maydonga o'rnatiladigan optik tolali ulagich (FMC) termoyadroviy ulash mashinasisiz ulanishni soddalashtirish uchun mo'ljallangan.Ushbu ulagich tez yig'iladi, bu faqat oddiy tolani tayyorlash vositalarini talab qiladi: kabelni tozalash vositasi va tolani ajratuvchi.Ulagich yuqori darajadagi keramik ferrul va alyuminiy qotishma V-groove bilan Fiber Pre-Embeded Techni qabul qiladi.Bundan tashqari, vizual tekshirish imkonini beruvchi yon qopqoqning shaffof dizayni.

    Yuqori unumdorlik, ishlatish uchun qulay mexanik tolali optik ulagich.U FTTH tomchi kabeli ulanishida va o'zaro ulanishda keng qo'llanilishi mumkin

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC dupleks simpleks tolali optik adapter

    Optik tolali adapter (shuningdek, gardish sifatida ham tanilgan), optik tolali harakatlanuvchi ulagichning markazlashtiruvchi ulanish qismi bo'lib, ikkita optik tolali liniyalar orasidagi optik tolali kabellarni yoki optik tolali ulagichlarni tugatish yoki ulash uchun mo'ljallangan kichik qurilma.Optik tolali adapterlar optik tolali ulanishda qo'llaniladi, odatiy foydalanish kabel tolali aloqa kabelini ta'minlashdir.

    Ikki konnektorni aniq birlashtirib, optik tolali adapter yorug'lik manbalarini maksimal darajada uzatishga imkon beradi va yo'qotishni imkon qadar kamaytiradi.Shu bilan birga, tolali kabel adapteri past joylashtirish yo'qotilishi, yaxshi almashinish va takror ishlab chiqarish afzalliklariga ega. Optik tolali tarqatish ramkasida (ODF), optik tolali aloqa uskunalarida, asboblarda va boshqalarda keng qo'llaniladi, yuqori ishlash, barqaror va ishonchli.