Fiber Loopback

  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex optik tolali orqaga qaytish

    ● Past qo'shish yo'qolishi, Yuqori qaytish yo'qolishi

    ● Foydalanuvchi uchun qulay, ixcham o'lcham

    ● PVX yoki LSZH ko'ylagi

    ● Kompyuter/UPC/APC jilosi

    ● Yaxshi almashinuv va takroriylik

    ● Telcordia GR-326-CORE spetsifikatsiyasiga rioya qiling

    ● 100% funktsional sinovdan o'tgan, ishlash va yaxlitlikni kafolatlaydi

    ● Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM va Gigabit Ethernet bilan mos keladi

    ● G657.A1 , G657.A2 tolasi tanlanishi mumkin.0,9 mm yoki 2,0 mm