Qulaylashtirilgan optik tolali tugatish qutisi

Qisqa Tasvir:

Optik tolali DIN relsga o'rnatilgan terminal qutisi - bu din relsga mahkamlash uchun maxsus dizayndagi metall quti.Din relsli tolali tugatish qutisi bitta modulli panelni qabul qiladi, bu esa uni 24 tagacha tolali va turli xil adapter plitalari (masalan, ST Simplex Adapter Plate, LC Simplex Adapter Plate, LC Duplex Adapter Plate, SC Simplex Adapter Plate) bilan kichikroq tolalar hisoblash ilovalari uchun ideal qiladi. , SC Duplex Adapter Plate, FC Simplex Adapter Plate. OEM xizmati qo'llab-quvvatlanadi. ).Ushbu ixcham muhofaza juda kichikroq himoyalangan hududlarda tugatish yoki termoyadroviy ulanishlarni yo'naltirish imkonini beradi.

DIN Rail Fiber optik terminal qutisi har xil turdagi optik tolali tizimlar uchun tarqatish va terminal ulanishi uchun mavjud, ayniqsa optik kabellar, yamoq yadrolari yoki pigtaillar ulangan mini-tarmoq terminallarini taqsimlash uchun mos keladi.Din Rail qutilarining barchasi to'liq to'ldirilishi mumkin.


Mahsulot detali

Mahsulot teglari

Xususiyatlari

Sovuq haddelenmiş po'lat plitalar, elektrostatik buzadigan amallar bo'yoq.

4, 6, 8, 12, 16, 24 yadrolari uchun mavjud.

SC FC ST LC va boshqa turdagi adapterlarni o'rnatish mumkin.

Etarli egrilik radiusi.

Oqilona dizayn, pigtail uchun yaxshi himoya.

O'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish oson.

Avtomatik tormozlash moslamalarini sozlash.

Changga chidamli turdagi struktura, moslashuvchan o'rnatish, ochish va yopish oson.

din relsli tolali patch paneli Optik tolani ulash, o'rash, saqlash, tarqatish va hokazo funktsiyalari bilan birlashtirilgan.

Chop etish logotipi, rangi, shakli moslashtirilgan kabi moslashtirilgan xizmatni qabul qiling.

Fiber Termination Box02

Ilovalar

Pigtail, lenta va to'plamli kabelni ulash uchun taqsimlash uchun javob beradi.

Din-rail uchun ishlatiladi, devorga o'rnatilgan ilovalar.

FTTH, Telekommunikatsiya, CATV va boshqalarda qo'llaniladi.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

Parametrlar

Mahsulotlar

din relsOptik tugatish qutisi

Ulagich turi

LC SC FC ST

Yadrolar

4 toladan 24 tagacha

Kabel turi

SM MM OM3 OM4

Material

Sovuq haddelenmiş po'lat

Rang

OQ

Paket

Karton quti

Mahsulot kalit so'zlari

GPON tizimi optik tolali DIN temir yo'l terminali qutisi

Fiber Termination Box07







  • Oldingi:
  • Keyingisi:

  • Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring

    Mahsulot toifalari