2,0 mm SX MM tolali optik patch simi

Qisqa Tasvir:

FIBER OPTIK PATCH CORD-MM (OM2, OM3, OM4)

Yamoq kabeli - bu signalni yo'naltirish uchun bir qurilmani boshqasiga ulash uchun ishlatiladigan optik tolali kabel.Odatda, 4 turdagi ulagich mavjud: FC/SC/LC/ST.. 2 turdagi ferrul: PC, UPC.

FC Fixed Connection degan ma'noni anglatadi.U tishli barrel korpusi orqali o'rnatiladi.FC konnektorlari odatda metall korpus bilan qurilgan va nikel bilan qoplangan.


Mahsulot detali

Mahsulot teglari

Yamoq kabeli - bu signalni yo'naltirish uchun bir qurilmani boshqasiga ulash uchun ishlatiladigan optik tolali kabel.Odatda, 4 turdagi ulagich mavjud: FC/SC/LC/ST .. 2 turdagi ferrul: PC, UPC,

FC Fixed Connection degan ma'noni anglatadi.U tishli barrel korpusi orqali o'rnatiladi.FC konnektorlari odatda metall korpus bilan qurilgan va nikel bilan qoplangan.

FC konnektorlari…

Fiber Optic Patch cord09

SC subscriber Connector degan ma'noni anglatadi - umumiy maqsadli surish/tortish uslubidagi ulagich.Bu oddiy surish-tortish harakati bilan kvadrat, o'rindiqli ulagich mandallar va kalitli.

SC konnektorlari…

Fiber Optic Patch cord08

LC patch kabeli - signalni yo'naltirish uchun bir qurilmani boshqasiga ulash uchun ishlatiladigan optik tolali kabel.LC Lucent Connector degan ma'noni anglatadi.Bu kichik shakl faktorli optik tolali ulagich bo'lib, SC ning yarmiga teng.

LC konnektorlari…

Fiber Optic Patch cord00

ST to'g'ridan-to'g'ri uchi - tez chiqariladigan nayza uslubidagi ulagichni anglatadi.ST konnektorlari silindrsimon bo'lib, burama qulfli muftali.Ular surish va burilish turlaridir

ST konnektorlari…

Fiber Optic Patch cord010

Kompyuter jismoniy kontakt degan ma'noni anglatadi.Kompyuter ulagichi bilan ikkita tolalar tekis ulagich bilan bo'lgani kabi bir-biriga mos keladi, lekin oxirgi yuzlari bir oz kavisli yoki sharsimon bo'lishi uchun jilolanadi.Bu havo bo'shlig'ini yo'q qiladi va tolalarni aloqa qilishga majbur qiladi

Fiber Optic Patch cord011

UPC ultra jismoniy kontaktni anglatadi.Yakuniy yuzlarga sirtni yaxshiroq pardozlash uchun kengaytirilgan silliqlash beriladi.Ushbu ulagichlar ko'pincha raqamli, CATV va telefoniya tizimlarida qo'llaniladi.

Fiber Optic Patch cord012

Xususiyatlari

IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, standartga muvofiq

Kam qo'shish yo'qolishi, yuqori qaytish yo'qolishi

Yuqori zichlikdagi ulanish, ishlatish uchun qulay

Yuqori ishonchlilik va barqarorlik

Takrorlanish va almashinishda yaxshi

Ilova

Sinov uskunalari

FTTX+LAN

Optik tolali CATV

Optik aloqa tizimi

Telekommunikatsiya

Spetsifikatsiya

1. Qattiq buferli kabelning spetsifikatsiyasi
Profil koʻrinishi:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Elyaf parametri

BUYUM PARAMETER
Elyaf turi OM1OM2, OM3, OM4
Yadro diametri 50+ 2.5
Asosiy aylanmalik <=5,0 %
Qoplama diametri 125,0+1,0um
Qoplamaning aylana bo'lmaganligi <=1,0 %
Qoplama diametri 245+7
Qoplama-qoplama konsentriklik xatosi <=12,0um
Qoplamaning aylana bo'lmaganligi <=6,0um
Yadro-qoplama konsentriklik xatosi <=1,0um
Zaiflash 850 nm <=2.3
1300nm <=0,6
Raqamli diafragma (NA) 0,200+ 0,015
Qadam (ikki tomonlama o'lchovga o'rtacha) <=0,10 dB
QoidabuzarliklarElyaf uzunligi va nuqta uzilishlari ustida <=0,10 dB
Farqi orqaga tarqalish koeffitsienti (ikki tomonlama o'lchov) <=0,08 db/km
OFL tarmoqli kengligi(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850 nm >=700 >=1500 >=3500
1300nm >=500 >=500 >=500
Samarali modal tarmoqli kengligi@850nm (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Ilovani qoʻllab-quvvatlash masofasi yoqilgan OM2 OM3 OM4
10 Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300nm (m) 600 600 600
40 va 100 Gigabit Ethernet 850nm (m)   100 150

3. Kabel parametrlari

BUYUM PARAMETER
Tashqi kabel Tashqi diametri 0,9/2,0/3,0 mm ixtiyoriy
Material PVX
Rang apelsin
Ichki kabel Tashqi diametri 0,9 mm qattiq tampon
Material PVX
Rang Oq (SX) Oq va to'q sariq (DX)
Qarshilik Oddiy 100N
Ikki tomonlama 200N
Dori-darmonlarni qabul qilish vaqti 500
Ishlash harorati -20~+60
Saqlash harorati -20~+60

4. Ulagichning spetsifikatsiyasi

BUYUM PARAMETER
Ulagich turi LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.Majburiy emas
Elyaf rejimi  OM2, OM3, OM4
Operatsion to'lqin uzunligi 850, 1300 nm
Sinov to'lqin uzunligi 850, 1300 nm
Qo'shishni yo'qotish <=0,2 db
Yo'qotishlarni qaytarish >=35db
Takroriylik <=0,1
O'zaro almashinish qobiliyati <=0,2 dB
Chidamlilik <=0,2 dB
Elyaf uzunligi 1m, 2m….. istalgan uzunlik ixtiyoriy.
Uzunlik va bardoshlik 10 sm
Ishlash harorati -40C ~ +85C
Saqlash harorati -40C ~ +85C

5. Malumot uchun rasm

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Oldingi:
  • Keyingisi:

  • Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring